Aktualności
Piątek, 23 marca 2018 22:30

Sadeckie promuje się w Katowicach

Dzisiaj rozpoczęły się trzydniowe Targi Turystyczne GLOBALNIE w Katowicach. To już trzecia impreza w tym roku, podczas której Powiat Nowosądecki promuje największe atrakcje Sądecczyzny.
Na jeden dzień do ekipy Biura Promocji Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu dołączył starosta nowosądecki Marek Pławiak. Opowiadał odwiedzającym o największych atrakcjach Ziemi Sądeckiej.

– To miłe, kiedy od osób z innej części kraju słyszy się pochlebne opinie o południu Polski – mówił starosta Marek Pławiak. - Wiele z nich odwiedza regularnie nasz region korzystając z atrakcji zimowych i jazdy na nartach, a w lecie przemierzając pieszo lub na rowerach kilometry górskich ścieżek. Jestem dumny, że Sądeckie cieszy się tak wielką popularnością, ponieważ przekłada się to bezpośrednio na rozwój gospodarczy i poprawę jakości życia mieszkańców Sądecczyzny.

Ekipa ze Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu uczestniczyła niedawno w targach turystycznych w Łodzi oraz w Czechach – zachęcając naszych sąsiadów do przyjazdu na Sądecczyznę.

olsz/ zdj. Maria Olszowska

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl