WSB
Aktualności
Środa, 10 września 2014 02:30

Rozpoczęło się pierwsze zgrupowanie kandydatek Miss Polski 2014 (zdjęcia)

Do 14 września potrwa pierwsze zgrupowanie przygotowawcze do Finału Miss Polski 2014, który odbędzie się 7 grudnia w Krynicy Zdroju. Podczas zjazdu 25 kandydatek spędzi tydzień w Małopolsce, uczestnicząc w zajęciach sportowych, sesjach zdjęciowych oraz szkoleniach w ramach Akademii Dyplomacji i Wizerunku prowadzonej przez Humaneo.
Zgrupowanie rozpoczęło zwiedzenie Krynicy Zdroju. Dzięki gościnności właścicieli krynickich firm i samego miasta, kandydatki uczestniczyły sesjach zdjęciowych i nagraniach materiałów reportażowych, które będą emitowane podczas transmisji finału, na żywo, na antenie telewizji Polsat.

Kandydatki mogły podziwiać malownicze plenery prosto z Jaworzyny Krynickiej. Zasmakowały regionalnej kuchni w Restauracji Koliba. Następnie spędziły aktywnie czas w krynickim parku linowym. W towarzystwie Katarzyny Krzeszowskiej – Miss Polski 2012, udały się na spacer deptakiem, by następnie wyjechać na Górę Parkową i skorzystać z rozrywki na tamtejszych zjeżdżalniach. Kasia Krzeszowska z wielkim zapałem wspomagała kwestie organizacyjne, co wynika z jej wiadomej sympatii do konkursu oraz patriotyzmu lokalnego, o którym wspomina przy okazji wywiadów. Dzień w Krynicy Zdroju zakończył się akcentem kulturalnym – zwiedzaniem Muzeum Nikifora.

Więcej informacji na www.missland.pl, FB: https://pl-pl.facebook.com/MissPolski.Missland oraz www.humaneo.pl.

materiał prasowy, zdj. Seweryn Cieślik
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl