Allmedica
Aktualności
Niedziela, 5 listopada 2017 12:55

Roboty drogowe i utrudnienia na "zakopiance" - od poniedziałku

- Naprawa awaryjna uszkodzonej nawierzchni DK 47 w Rabce – Zdroju potrwa od 6 do 8 listopada br.- informuje Iwona Mikrut z GDDKiA. Z powodu tej naprawy ruch prowadzony będzie wahadłowo a prędkość ograniczona do 50 km na godz.
Od poniedziałku do środy na „zakopiance" - konkretnie na jezdni lewej w Krzyszkowicach trwać będzie budowa ciągów pieszych i remont nawierzchni w obrębie zatok autobusowych. W związku z pracami zawężona zostanie jezdnia w stronę Krakowa oraz wprowadzone ograniczenie prędkości do 50km/h. Z kolei na jezdni lewej w Głogoczowie uzupełniane będą pobocza. Obowiązywać tu będzie ograniczenie prędkości do 60 km\h.

W tym samym czasie w Lubniu po lewej stronie (kierunek Kraków), budowany będzie chodnik i spowoduje to zawężenie jezdni. Po prawej stronie „zakopianki" w Tenczynie od 6 listopada do 10 grudnia br. będzie budowany chodnik, w związku z tym jezdnia zostanie zawężona.

- Na S7 w Pcimiu w dniach 6 - 12 listopad prowadzone będą prace konserwacyjne przy ekranach akustycznych. Oznacza to zwężenie pasa awaryjnego. Do 24 listopada na kilku odcinkach jezdni prawej S7 potrwają prace konserwacyjne muru oporowego, co wiąże się z zawężeniem pasa awaryjnego - dodaje przedstawicielka Generalnej Dyrekcji Dróg krajowych i Autostrad w Krakowie.

s/ zdj. ilustracyjne
Extra Trapez
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl