Allestetis
Aktualności
Piątek, 17 marca 2023 23:34

Pokaz dyplomowy SAPU na inaugurację Cracow Fashion Week

Już jutro rozpoczyna się 14. edycja Cracow Fashion Week. Jedno z najważniejszych modowych wydarzeń w Polsce potrwa do 26 marca.
Tydzień mody rozpocznie Cracow Fashion Awards (CFA), czyli konkurs kolekcji dyplomowych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU. Międzynarodowe jury składające się z uznanych osobowości świata mody i mediów przyzna nagrody i statuetkę CFA dla najlepszej kolekcji minionego roku. Na Gali zaprezentujemy kilkanaście kolekcji dyplomowych studentów z Polski i różnych stron świata. Gościnnie ze swoimi kolekcjami pojawią się również projektanci i projektantki z Włoch, Ukrainy, Litwy, Węgier, Czarnogóry, Chin i Rumunii. Sobotniemu wydarzeniu będą także towarzyszyć pokazy taneczne przygotowane przez Szkołę Choreografii.

W tym roku Pokaz Dyplomowy SAPU odbędzie się w nowym miejscu. Nie tylko nowym dla naszych wybiegów, ale i nowym na kulturalnej mapie Krakowa - zapraszamy do CKF_13 Centrum Konferencyjne Fabryczna!

Pokaz Dyplomowy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru będzie można obejrzeć poprzez live streaming na kanale YouTube Cracow Fashion Week.

PREMIERY (godz. 12:00, 18 marca 2023 r.)GALA (godz. 18:00, 18 marca 2023 r.)


źródło: mat. prasowe

Extra Trapez
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Sadecka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl