Aktualności
Czwartek, 22 września 2016 16:24

O bezpieczeństwie w mieście i powiecie (zdjęcia)

O bezpieczeństwie na drogach i realizacji Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Ochrony Bezpieczeństwa Obywateli i Porządku Publicznego rozmawiano dziś podczas posiedzenia Wspólnej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla Miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego.
W Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu te zagadnienia referowali przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, Straży Ochrony Kolei, Oddziału Terenowego Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Nowym Sączu i Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu. Swoimi uwagami dzielili się wójtowie gmin Łabowa, Łącko i Rytro. O swoich działaniach w ramach powiatowego programu zapobiegania przestępczości mówili dyrektorzy powiatowych jednostek zajmujących się profilaktyką i terapią uzależnień oraz pracą z młodzieżą.

W posiedzeniu wziął udział sekretarz powiatu Witold Kozłowski oraz Marek Nieć, dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Nowego Sącza. Spotkanie prowadził Ryszard Wąsowicz, kierujący Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego.

szel/ zdj. Paweł Szeliga

źródło: Starostwo Powiatowew Nowym Sączu

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl