WSB
Aktualności
Czwartek, 21 września 2017 16:20

O bezpieczeństwie i zimie

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu odbyło się posiedzenie Wspólnej Komisji Bezpieczeństwa. Wziął w nim udział m.in.: starosta Marek Pławiak oraz członkowie Zarządu: Franciszek Kantor i Marian Ryba.
Spotkanie prowadził Ryszard Wąsowicz – kierownik Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Członkowie Komisji zapoznali się z dotychczasową realizacją „Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Ochrony Bezpieczeństwa Obywateli i Porządku Publicznego dla Miasta Nowego Sącza oraz Powiatu Nowosądeckiego na lata 2015-2017” oraz z danymi na temat zanieczyszczenia środowiska naturalnego w okresie grzewczym.

Komendant Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu mówił o przygotowaniu strażaków do sezonu zimowego i bezpieczeństwie mieszkańców w sezonie grzewczym.

Podczas dzisiejszego spotkania, powołano też zespół do opracowania kolejnej edycji „Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Ochrony Bezpieczeństwa Obywateli i Porządku Publicznego dla Miasta Nowego Sącza oraz Powiatu Nowosądeckiego na lata 2018-2020”.

olsz/ zdj. Maria Olszowska

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

WSB
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl