Aktualności
Wtorek, 31 marca 2015 13:15

Noc Konfesjonałów 2015 w Małopolsce

Zbliża się szósta edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej Noc Konfesjonałów. Początkowo lokalna akcja została zorganizowana w Szczecinie dla uczczenia piątej rocznicy śmierci Jana Pawła II (2.04.2010), a obecnie realizowana jest w 119 kościołach w 72 miejscowościach w całej Polsce.
Spowiedź wydarzenia odbędzie się w Krakowie w następujących parafiach: Najświętszego Serca Pana Jezusa (Wzgórze 33), Matki Bożej Królowej Polski (Obrońców Krzyża 1), Miłosierdzia Bożego (os. na Wzgórzach 1a), w Kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła (Benedyktyńska 37), Kościele św. Barbary (Mały Rynek 8), Miłosierdzia Bożego (Kurczaba 5), św. Jana Kantego (ul. Jabłonkowska 18).

W Andrychowie będzie można się wyspowiadać w kościele św. Macieja (ul. Rynek 37) i św. Stanisława BM (ul. Starowiejska 30).

W Kętach wierni wyspowiadają się w parafii św. Małgorzaty i Katarzyny (ul. Mickiewicza 4). W Oświęcimiu będzie można przystąpić do spowiedzi w kościele św. Maksymiliana (pl. Św. Maksymiliana 2). W Trzebini - w Bazylice NSPJ oraz Sanktuarium MB Fatimskiej (ul. Głowackiego 3), z kolei w Wieliczce w parafii św. KLEMENSA Rzymskiego (ul. Zamkowa 7).

Wykaz parafii wraz z dniami i godzinami można znaleźć na stronie: www.nockonfesjonalow.pl

/ab
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl