Aktualności
Sobota, 24 września 2016 13:04

Narkotyki w słoiku

Około 1400 działek dealerskich marihuany o czarnorynkowej wartości 35 tys. zł. miał w mieszkaniu 31-letni mieszkaniec jednej z podsądeckich miejscowości. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów Referatu d/w z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze w jednym z mieszkań na terenie powiatu nowosądeckiego ujawnili i zabezpieczyli ponad 700 gram marihuany tj. około 1400 działek dealerskich o czarnorynkowej wartości około 35 tyś. zł. Część środków odurzających mężczyzna próbował ukryć narkotyki w słoiku. Ponadto policjanci zabezpieczyli również dwa krzaki konopi indyjskiej hodowanej w pobliżu posesji. Szacowana wartość narkotyku który można z nich wyhodować to ok.25 tys. złotych. Zdesperowany 31-latek, chcąc uniknąć odpowiedzialności, podczas zatrzymania próbował ucieczki przez balkon, został jednak błyskawicznie obezwładniony przez policjantów.

Mieszkaniec powiatu sądeckiego usłyszał zarzuty posiadania oraz hodowli znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

opr.s/

źródło: Małopolska Komenda Policji

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl