Festiwal Kiepury
Aktualności
Piątek, 11 czerwca 2021 07:19

Molo Osiek Race - utrudnienia w ruchu

Jutro na drogach gminnych Gmin Osiek, Wieprz, Kęty i powiatowych Powiatów oświęcimskiego i wadowickiego odbywać się będzie wyścig kolarski Molo Osiek Race - należy spodziewać się utrudnień w ruchu.
Utrudnienia będą występowały w szczególności na trasie wyścigu i drogach przecinających trasę wyścigu. Wyścig odbędzie się na Rundzie 27,4 km, które będą pokonywane kilkakrotnie.

Szczegółowy przebieg trasy Rundy:
Start Honorowy: Resort Molo w Osieku, dalej wyścig jedzie w prawo w ul. Główną, a po skręcie w prawo w ul. Kościelną zawodnicy wjeżdżają na Rundę, jadą prosto po kostce do góry, gdzie ok. 30 metrów przed skrzyżowaniem z ul. Starowiejską zlokalizowana będzie Meta wyścigu, na skrzyżowaniu zawodnicy skręcają w prawo w ul. Starowiejską i jadą nią prosto, aż do skrętu w lewo w ul. Grunwaldzką. Jadąc tą ulicą dojeżdżają do Granicy Głębowskiej ul. Świerkowa, gdzie po skręcie w prawo w ul. Oświęcimską wyjeżdżają na drogę powiatową i dojeżdżają do Głębowic, gdzie skręcają w lewo w ul. Zamkową, a następnie w ul. Leśną w kierunku Gierałtowic ul. Słoneczna, z której skręcają w prawo w ul. Brzosy na drogę powiatową, jadąc dalej prosto dojeżdżają do ul. Wadowickiej na ternie powiatu oświęcimskiego, a następnie skręcają w lewo w ul. Andrychowską w kierunku miejscowości Nidek, gdzie zjeżdżają z drogi powiatowej w ul. Lipową, z której po skręcie w prawo w ul. Św. Jana Pawła II ponownie wyjeżdżają na drogę powiatową i po dojechaniu do Witkowic skręcają w ul. Beskidzką w kierunku Malca. Po dojechaniu do zakładu Aksam skręcają w prawo w kierunku Osieku i jadąc prosto ul. Karolina dojeżdżają do ronda w centrum Osieka, a następnie przy Urzędzie Gminy skręca w prawo w ul. Główną, a następnie w lewo w ul. Kościelną na ostatnią prostą do Mety.

Poniżej mapka rundy z zaznaczonym kierunkiem jazdy, organizatorzy proszą o ograniczenie wyjazdów z domów w godzinach trwania zawodów (harmonogram startów i przewidywanych dojazdów do Mety pierwszych zawodników poniżej mapki), a jeśli będziecie poruszać się Państwo po trasie wyścigu, to o jazdę w kierunku zgodnym z kierunkiem jazdy wyścigów. Ważne jest także by nie wyprzedzać grup zawodników, aż do zjechania z trasy przejazdu zawodników.Szczegółowy harmonogram startów w dziale Co Gdzie Kiedy

Trasa będzie zabezpieczona przez służby Policji, Osp i organizatora w celu bezpiecznego przejazdu i informacji o zawodach innych uczestników ruchu.

Zwracamy się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności, jednocześnie przepraszamy za utrudnienia i serdecznie dziękujemy za wyrozumiałość - mówi organizator Cezary Szafraniec
TdP
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl