Aktualności
Czwartek, 6 kwietnia 2017 20:22

Manewry zakończyły się sukcesem

Starosta nowosądecki Marek Pławiak spotkał się dzisiaj z szefami OSP Grupy Ratownictwa Specjalnego w Nowym Sączu, którzy podziękowali za wsparcie finansowe II Zimowych Manewrów Grup Poszukiwawczo-Ratowniczych Bukowiec – Jamna 2017.
- W manewrach wzięły udział grupy z całej Polski – mówi Wojciech Dudczyk, prezes OSP GRP w Nowym Sączu. – Strażacy byli bardzo zadowoleni z przebiegu imprezy. Starostwo wsparło nas finansowo, dzięki czemu mogliśmy zorganizować manewry. Dziękujemy za to wsparcie i zainteresowanie władz Powiatu naszymi działaniami.

Starosta podkreślił, że zawsze wspiera działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa, a sądecka grupa ratowników należy do elity pod względem profesjonalizmu i dokonań.

- W miarę możliwości finansowych pomagamy służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo – mówi starosta Marek Pławiak. - OSP Grupa Ratownictwa Specjalnego w Nowym Sączu wielokrotnie sprawdziła się w działaniu, cały czas inicjuje też szkolenia i prowadzi zajęcia wśród dzieci i młodzieży. Gratuluję sukcesu i życzę dalszego rozwoju.

Podczas spotkania, prezesowi Wojciechowi Dudczykowi towarzyszył Michał Gaik – naczelnik OSP GRS w Nowym Sączu.

olsz/ zdj. Maria Olszowska
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl