Kopalnia
Aktualności
Piątek, 28 listopada 2014 12:24

Małopolski Dzień Seniora

Wykłady specjalistów, targi zdrowia i bezpłatne konsultacje specjalistyczne – to główne punkty programu Małopolskiego Dnia Seniora. Organizatorzy zapraszają 29 listopada do siedziby Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J. Dietla w Krakowie w godzinach 10:00- 16:30. Wstęp bezpłatny.
Stowarzyszenie MANKO - wydawca „Głosu Seniora” - jako organizator przedsięwzięcia, chce tego dnia włączyć temat aktywizacji obywatelskiej społeczeństwa i seniorów do debaty społecznej. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkich do osób 60+ w ramach projektu „Małopolski Senior”, którego głównym celem jest walka ze stereotypem osoby starszej, nie tylko funkcjonującym w mediach, ale i w społeczeństwie.

W programie Małopolskiego Dnia Seniora zaplanowany został również panel dyskusyjny z udziałem Ambasadorów, którzy udowadniają, że niezależnie od wieku warto rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Podczas cyklu otwartych prelekcji, eksperci poruszą tematykę pro zdrowotną, w zakresie m.in.: chorób metabolicznych, pielęgnacji ciała oraz aktywności fizycznej.

Tego dnia wszyscy uczestnicy będą mogli wyrobić Małopolską Kartę Seniora, która uprawnia do korzystania z licznych zniżek i promocji na terenie całego województwa. Do programu przystąpiło już ponad 140 partnerów.

/ab
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl