Aktualności
Piątek, 1 sierpnia 2014 16:18

KRAKÓW. Utrudnienia w ruchu - Tour de Pologne 2014

W sobotę, 9 sierpnia w Krakowie rozegrany będzie ostatni etap 71. wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Przewidywane są spore utrudnienia w mieście.
Start i meta będą znajdować się na Rynku Głównym w Krakowie i to właśnie tam należy spodziewać się największych utrudnień komunikacyjnych. W tym roku kierowcy mogą odetchnąć z ulgą - aleje Mickiewicza i Krasińskiego oraz ulice Konopnickiej, Kamieńskiego i Wielicka nie zostaną całkowicie zamknięte - wyścig zostanie poprowadzony jedną jezdnią, "pod prąd" w kierunku Wieliczki. Przejezdne będzie także rondo Grunwaldzkie, ponieważ trasa wyścigu prowadzi tunelem pod rondem.

Utrudnienia:

od godz. 3.00 do 23.00 zamknięty zostanie Rynek Główny,
w godz. 4.30-20.00 zamknięte będą ul. Grodzka oraz Plac Wszystkich Świętych,
w godz. 6.00-20.30 – ulice: Podzamcze, Powiśle i Św. Idziego,
w godz. 10.00-19.00 – ulice: św. Anny, Studencka, Garncarska, Krupnicza, fragment Zwierzynieckiej (od Mostu Dębnickiego do ul. Powiśle) oraz jezdnią „pod prąd” w kierunku Wieliczki Aleje: Mickiewicza i Krasińskiego, ul. Konopnickiej aż do Ronda Grunwaldzkiego,
w godz. 13.30-19.00 pozostała część trasy od Ronda Grunwaldzkiego do Wieliczki (jezdnią „pod prąd”).

Z utrudnieniami muszą się liczyć także pasażerowie komunikacji miejskiej w Krakowie. Dokładny rozkład zmian zostanie podany przez ZIKiT w najbliższym czasie.

/ab
WSB
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl