Aktualności
Wtorek, 26 maja 2015 14:44

KĘTY. Znani są zwycięzcy Konkursu Fotograficznego „Starocie w obiektywie”

Znani są już zwycięzcy Konkursu Fotograficznego „Starocie w obiektywie”, zorganizowanego w ramach imprezy „Odnawiamy wszystko, co mamy” Dzień Dziecka w EKO-Klimacie.
W sumie na konkurs swe prace nadesłało 10 osób. Każda z nich zaprezentowała po dwie fotografie. Oceniała je komisja artystyczna, w której znaleźli się: Sylwia Czarnik – absolwentka cieszyńskiej filii Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach oraz Janusz Knycz – artysta plastyk.

Postanowili oni przyznać pierwsze miejsce dla Agnieszki Piechocińskiej za zdjęcie pt. „Money, Money”, przedstawiające starą kasę z Muzeum w Będzinie. Miejsce drugie zajął Paweł Gąsiorek, autor zdjęcia maszyny (wiertarki) obsługiwanej ręcznie w kuźni w pracy kowala na wsi w Węchadłowie, natomiast miejsce trzecie przypadło Rafałowi Sroce za fotografię starej maszyny do pisania firmy Royal, używanej przez jego wujka w czasie studiów.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas imprezy „Odnawiamy wszystko, co mamy” Dzień Dziecka w EKO-Klimacie, w sobotę 30 maja ok. godz. 19:00. Tego dnia również w holu Domu Kultury będzie można obejrzeć wszystkie nadesłane na konkurs zdjęcia.

opr.ab

źródło: mat. prasowe

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl