Festiwal Kiepury
Aktualności
Piątek, 24 maja 2019 10:46

Już w niedziele poznamy nową Miss Małopolski 2019

Już w najbliższą niedziele 26. maja odbędzie się Gala Finałowa Miss Małopolski 2019, podczas której poznamy nową Miss Małopolski oraz Miss Nastolatek Małopolski 2019
Podczas gali w InterHouse Hotel przy ul. Bratysławskiej 2 w Krakówie o koronę najpiękniejszej mieszkanki naszego województwa będzie rywalizować 21 finalistek ubiegających się o tytuł Miss Małopolski oraz 16 uczestniczek o tytuł Miss Nastolatek Małopolski 2019.

Producentem i Gospodarzem Gali Finałowej jest Hubert Stanisław Centkowski z Anatomy Events. Natomiast za organizację konkursu odpowiada GOmodels – Agencja Hostess i modelek pod wodzą Grzegorza Ostrowskiego.

Komu koronę przekaże obecnie panująca Kinga Wawrzyniak - Miss Małopolski 2018, która w grudniu w finale Miss Polski w Krynicy-Zdrój zdobyła tytuł 3 Wicemiss Polski? Kto po dwóch latach otrzyma koronę najpiękniejszej Małopolanki od ustępującej Jowity Nowak? Odpowiedź na te pytania poznamy już w niedzielę.

Dziś prezentujemy efekty sesji zdjęciowej finalistek wykonanej przez fotografa Kamila Hadyńskiego w kreacjach elevenstory. Na swoje faworytki można głosować na stronie organizatora www.missmalopolski.pl, gdzie wybierana obecnie jest Miss Internautów.

Gala Finałowa rozpoczyna się o 20:00, a bilety na to wydarzenia można nabyć odwiedzając stronę konkursu www.fb.com/MissMalopolskiOfficial


mat. prasowe organizatora
TdP
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl