Golemo
Aktualności
Czwartek, 15 marca 2018 14:57

Jak będą wyglądać nowe pociągi Województwa Małopolskiego? Sam zdecyduj

Chcesz mieć wpływ na to, jak będą wyglądać nowe pociągi Województwa Małopolskiego? Masz pomysł na dodatkowe udogodnienia, które sprawią, że Twoja podróż będzie bardziej przyjemna i komfortowa? Zaproponuj wyposażenie taboru kolejowego. Na Twoje pomysły i sugestie UMWM czeka do 30 marca.
Wkrótce Województwo Małopolskie zakupi kolejne pociągi, które zostaną jeszcze lepiej dostosowane do wymagań i oczekiwań pasażerów.

Wszystkie małopolskie składy są dostosowane do potrzeb osób starszych, tych z niepełnosprawnościami ruchowymi oraz rodziców podróżujących z małymi dziećmi. Dodatkowo pociągi zostały wyposażone w systemy informacji pasażerskiej, monitoring, nowoczesne biletomaty, ratujące życie defibrylatory, interkom i gniazda zasilające przy fotelach. Nie zapomniano także o rowerzystach czy miłośnikach sportów zimowych, którzy bez problemu mogą zabrać ze sobą w podróż rower, narty czy deskę. Co istotne, dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, wszystkie składy wyposażone są w windy ułatwiające wsiadanie i wysiadanie z pojazdu. Pociągi są bezprzedziałowe, z otwartymi przejściami między poszczególnymi wagonami, co zdecydowanie ułatwia przemieszczanie się po pojeździe.

O tym, jak będą wyglądały nowe składy zdecydują sami Małopolanie. Wystarczy, że do 30 marca 2018 roku wyślą mailem na adres kolej@umwm.pl swoje pomysły i sugestie, które nie tylko pomogą udoskonalić tabor i dostosować go do konkretnych potrzeb, ale przede wszystkim sprawią, że podróż mieszkańców i turystów korzystających z przejazdów będzie jeszcze bardziej komfortowa.

opr.s/

źródło: UMWM

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl