Aktualności
Poniedziałek, 15 lipca 2019 14:28

III Międzynarodowe Targi Cieśli i I Targi Dekarzy – Chochołów 2019

Już za niespełna miesiąc w dniach 9-11 sierpnia 2019 roku na terenie Pensjonatu Chochołowskie Zacisze odbędzie się III Edycja Targów Cieśli i I Edycja Targów Dekarzy.
III Edycja Międzynarodowych Targów Cieśli i I Targi Dekarzy – Chochołów 2019 zapowiadają się bardzo interesująco. Do cieśli dołączają dekarze, co zdecydowanie ubarwi ekspozycję, a podczas corocznych zawodów szykują się wielkie emocje. Dźwig, podnośniki teleskopowe, frezarka CNC i wiele innych ciekawostek w tym dynamiczne pokazy będą czekały na Państwa przy Pensjonacie Chochołowskie Zacisze już od piątku 9 sierpnia. Organizator tegorocznej imprezy zapowiada także atrakcje dla Pań, które przybędą podziwiać wystawę.

Chochołowskie święto cieśli to tradycyjnie atmosfera pikniku rodzinnego, gdzie relaks przeplata się z rywalizacją i biznesem. To właśnie dlatego wystawcy, także spoza Podhala polubili Chochołów, leżący w zagłębiu środkowoeuropejskiego ciesielstwa. Targi Cieśli i Dekarzy w Chochołowie są wyjątkową okazją dla regionalnych firm działających w branży, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami, narzędziami i wszystkim tym, co sprawia, że dom budowany metodą ciesielską, drewniany, w zakopiańskim stylu może być w pełni nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie obiektem. Swój udział w Chochołowie już potwierdziły firmy, które są liderami w branży. Na ekspozycji znajdzie się także wyposażenie do już istniejących domów, które sprawi, że jego użytkowanie będzie tańsze, a jednocześnie przyjazne dla środowiska.

Profesjonaliści, ale także i amatorzy majsterkowania w Chochołowie będą mieli okazje poznać pełną gamę narzędzi ręcznych renomowanej firmy STALCO, cieszących się ogromnym powodzeniem wśród tych, którzy na co dzień działają nie tylko w budownictwie. Ubiegłoroczne stoisko tej firmy cieszyło się powodzeniem, a w tym roku przygotowana jest specjalna niespodzianka. Maszyny cięższego kalibru – do tartaków zaprezentują czołowe polskie firmy AMIX, WIREX i WOODMIZER, gdzie sprawdzone traki tych producentów cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce. MARDREW z siedzibą w Naprawie przedstawi ofertę maszyn stolarskich światowych producentów zarówno nowych, jak i używanych z atrakcyjną możliwością finansowania. Polska Grupa CNC po raz pierwszy na targach na żywo pokaże możliwości frezarki CNC. Pozostając przy firmach z polskim rodowodem Zakład Budowy Urządzeń Dźwigowych ZBUD sp. z o.o. znany z produkcji potężnych suwnic, a także elementów wyposażenia statków przeprowadzi pokaz polskiego dźwigu terenowego REX, którego możliwości z całą pewnością zaskoczą nawet ekspertów. TOOLMEX TRUCK – lider rynku w dziedzinie wózków widłowych od sprzedaży, przez serwis, po remonty zaprezentuje dynamicznie walory podnośnika teleskopowego z balkonem do prac dekarskich. Dla dekarzy znajdą się między innymi gwoździarki i sztyfciarki producenta PREBENA. Wiele z tych nowości będzie można przetestować dzięki rabczańskiej firmie BLACHOTRAPEZ, producentowi pokryć dachowych, który jakością i klasą produktów śmiało podbija rynki zagraniczne. Trzeci raz w targach weźmie udział B.PRO - profesjonalista technik połączeń dla budownictwa - „Wbijanie i wkręcanie to nasza pasja”, więc będzie co oglądać. Chemia budowlana będzie mieć także swojego przedstawiciela – REMMERS impregnaty, lakiery do drewna i nie tylko.

EkoEnergia Polska sp. z o.o. wprost z Kieleckiego Parku Technologicznego do Chochołowa przywiezie panele fotowoltaiczne nowej generacji, pompy ciepła i zaprezentuje projekty instalacji dla nowych i funkcjonujących już domów. BIODOM ze Słowenii wprowadza do Polski najnowocześniejsze i super ekonomiczne kotły centralnego ogrzewania na paliwo stałe. Całości dopełni ekspozycja samochodów użytkowych, którą przedstawi AUTOREMO diler marek Volkswagen, Skoda, Renault oraz Dacia. Auta premium dostarczy CAR MASTER jedyny autoryzowany diler marek Jaguar oraz Land Rover w Małopolsce i na Podkarpaciu. Drogie nam Panie, które odwiedzą targi, będą mogły liczyć na konsultacje specjalistów z dziedziny dietetyki, kosmetologii, bo przecież kto jak kto, ale kobieta cieśli czy dekarza musi się prezentować.

W galerii poniżej kilka zdjęć z poprzednich edycji Targów.

mat. prasowy, opr.s/
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl