Golemo
Aktualności
Sobota, 8 kwietnia 2017 13:22

Gramy w jednej drużynie (zdjęcia)

Reprezentacja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego wzięła udział w rozgrywkach Dnia Sportu Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach X Krakowskich Dni Integracji.
Pracownicy UMWM wraz z członkiem zarządu województwa małopolskiego Grzegorzem Lipcem zmierzyli się w amatorskim turnieju koszykówki na wózkach inwalidzkich. Podczas wydarzenia można było także dopingować sportowców w innych rozgrywkach, m.in. szermierce na wózkach inwalidzkich czy też turniej piłki halowej dla osób niewidomych.

- Zmagania, w których wzięła udział reprezentacja urzędu marszałkowskiego, były doskonałą okazją do zrozumienia potrzeb i trudności, z którymi codziennie mają do czynienia osoby niepełnosprawne. Za każdym razem jestem jednak pod wrażeniem ich zaangażowania, pasji i chęci działania, co można było zobaczyć także podczas czwartkowego turnieju - powiedział Grzegorz Lipiec, członek zarządu województwa małopolskiego.

Krakowskie Dni Integracji trwają do 8 kwietnia. To nie tylko wydarzenia sportowe, ale też szkolenia, spotkania naukowe i integracyjne.

opr.s/

źródło: UMWM

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl