Festiwal Kiepury
Aktualności
Wtorek, 20 sierpnia 2013 10:12

Bieg charytatywny na rzecz podopiecznych szpitala w Prokocimiu

W sobotę, 31 sierpnia z krakowskich Błoni wystartuje bieg charytatywny na rzecz podopiecznych szpitala w Prokocimiu z kliniki neurologii dziecięcej. To już drugi taki bieg organizowany przez Fundację Tesco. W zeszłym roku udało zebrać ponad 50 tys. zł dla Kliniki Onkologii i Hematologii szpitala w Krakowie-Prokocimiu.

W biegu może wziąć udział każdy. Dlatego organizatorzy i lekarze z Prokocimia liczą, że na starcie pojawią się nie tylko profesjonalni biegacze, ale również amatorzy.

Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na pomoc małym pacjentom Kliniki Neurologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Wszyscy chętni mogą zapisywać się na II Bieg Charytatywny do 25 sierpnia i uiścić opłatę startową za pośrednictwem Internetu. Po 25 sierpnia zapisy oraz opłaty będą możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów w dniu biegu, czyli 31 sierpnia od godz. 7.30 na krakowskich Błoniach.

Trasa biegu wytyczona została wokół krakowskich Błoń, zaś linia startu i mety umiejscowione zostaną na ul. Focha w okolicach Klubu Sportowego "Zwierzyniecki". Uczestnicy mogą wystartować w dwóch kategoriach biegowych: bieg rodzinny na trasie 3,5 km oraz bieg profesjonalny na trasie 10 km.

Warunkiem uczestnictwa w Biegu jest rejestracja (na stronie http://www.online.datasport.com.pl/zapisy lub w Biurze Zawodów na Błoniach oraz dokonanie opłaty startowej, której wysokość zależy od rodzaju biegu oraz terminu dokonania opłaty. Dzieci i młodzież (do lat 18) mogą wziąć udział w biegu bezpłatnie.

Dla wszystkich uczestników biegu organizatorzy przewidzieli drobne upominki za udział, zaś dla najlepszych - atrakcyjne nagrody.

/ab
TdP
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl