Allmedica
Aktualności
Poniedziałek, 9 października 2017 14:50

Beata Szydło wizytowała dziś budowę nowej drogi ekspresowej z Lubnia do Rabki-Zdroju

Przy powstającym w Naprawie tunelu pod Luboniem Małym szefowa rządu powiedziała, że nie ma drugiej takiej inwestycji w całej Polsce. - Cieszę się, że inwestycja ta przebiega bez przeszkód. Zobowiązujmy się do zrealizowania tego zadania, a dotrzymywanie słowa jest znakiem firmowym tego rządu- mówiła Beata Szydło.
Przy powstającym w Naprawie tunelu pod Luboniem Małym szefowa rządu powiedziała, że nie ma drugiej takiej inwestycji w całej Polsce. - Cieszę się, że inwestycja ta przebiega bez przeszkód. Zobowiązujmy się do zrealizowania tego zadania, a dotrzymywanie słowa jest znakiem firmowym tego rządu- dodała.

- Wszystko wskazuje na to, że już niedługo będziemy mogli cieszyć się dobrą drogą do Zakopanego - powiedziała premier, a Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk dodał, że "na Sylwestra 2020 roku pojedziemy już nowo wybudowaną zakopianką".

Minister poinformował też o rozpoczęciu drążenia tunelu od strony południowej, czyli od Skomielnej Białej. - Prace odbywać się tu będą przez całą zimę, siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - podkreślił.

r/ zdjęcia Piotr Kuczaj

źródło: podhale24

Extra Trapez
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Intermed
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl