Aktualności
Wtorek, 22 listopada 2022 23:03

„Black Week” opanowuje krakowskie sklepy. Sprawdź promocje

W krakowskich centrach handlowych rozkręca się sezon promocji spod znaku „Black Friday” i „Black Week”. W sklepach już można znaleźć rabaty, obniżki i inne okazje, które pozwolą zaoszczędzić na zakupach.
Promocje, sięgające nawet -90%, pojawiły się także w Nowych Czyżynach, gdzie do 28 listopada trwa akcja „Zaszalej na Black Week”. Jak wygląda tegoroczny sezon?

Dla handlowców to obecnie najgorętszy okres. Promocje spod znaku „Black” z roku na rok przyciągają coraz więcej kupujących do centrów handlowych. Rośnie także liczba sklepów, które przyłączają się do organizowanych akcji.

2021 rok pod tym względem był rekordowy. Przyniósł on nie tylko „czarny piątek”, ale cały „czarny tydzień”, a w niektórych sklepach nawet „czarny miesiąc”. Podobnie ma być w tym roku. Większość sklepów nie ograniczy się bowiem do jednodniowych obniżek, ale szykuje się do prawdziwego maratonu przecen.

– Sezon „Black” z ciekawostki handlowej, która przywędrowała do nas z USA, stał się jednym z kluczowych dla handlu. Dla większości Polaków jest on szansą do tego, aby zrealizować zaplanowane wcześniej zakupy, ale także okazją do polowania na promocje, które szczególnie w dzisiejszych czasach pomagają zaoszczędzić – mówi Anna Brzozowska, marketing manager Nowych Czyżyn w Krakowie.

– Co więcej, „czarne promocje” wydłużyły sezon świątecznych przygotowań, stając się swoistą handlową rozgrzewką przed grudniem. Wielu kupujących traktuje ten okres jako okazję do tego, żeby zrobić na promocjach pierwsze świąteczne zakupy albo poszukać prezentu, który teraz dostępny jest za ułamek ceny – dodaje.

Promocje kuszą. Gdzie ich szukać?
Na jakie więc promocje mogą liczyć krakowianie? W Nowych Czyżynach sezon „Zaszalej na Black Week” potrwa do 28 listopada. W tym czasie ceny w sklepach centrum handlowego spadną nawet do -90%.

Okazje będzie można znaleźć np. w salonie jubilerskim marki Apart, tu kupujący mogą liczyć na obniżki nawet do -70% na wybrany asortyment i do -30% na wybrane komplety. Aż 70-procentową zniżkę na drugi produkty proponuje natomiast Big Star, którego promocja potrwa do 26 listopada. -90% będzie można znaleźć z kolei w Kodano na oprawy przy zakupie kompletnych okularów korekcyjnych.

Także w CCC będzie można znaleźć upusty. W dniach od 21 do 23 listopada przygotowano -30% obniżkę dla klubowiczów, a w dniach od 24 do 26 listopada -30% na cały asortyment. Do 28 listopada włącznie -30% można znaleźć także w drogerii Douglas, a do -50% w sklepie Monnari. Salon Pawo przygotował natomiast promocje do -60% m.in. na kurtki, płaszcze i garnitury - trwać będą one od 25 do 26 listopada.

Ponadto, w dniach od 21 do 27 listopada w Yves Rocher można znaleźć promocję -50% na 2 i więcej kosmetyków, a w dniach od 25 do 26 listopada -25% na cały asortyment w Ziaja. Do 30 listopada trwa promocja -50% na wszystkie szkła i -10% na oprawki w Vision Express.

-20% na zakupy można znaleźć natomiast w 50Style, sklep urządza „czarne promocje” od 23 do 29 listopada. Ciekawie wyglądają promocje w Greenpoint – tu kupując więcej, dostajemy większy rabat np. kupując min. 3 sztuki można liczyć na obniżkę rzędu 30%, promocja trwa od 21 do 28 listopada. W.KRUK z kolei oferuje m.in. -20% na białą i czarną biżuterię przy zakupie za min. 199 zł. Promocja trwa od 20 do 30 listopada.

– W tym roku w naszym „Zaszalej na Black Week” udział bierze zdecydowana większość sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych. W większości z nich można znaleźć przeceny, ale nie brakuje także innych form promocji np. obniżek przy zakupie za określoną kwotę, rabatów na drugą rzecz czy na wybrany asortyment. Jest więc w czym wybierać – mówi.

Tym bardziej, że nie brakuje zachęt do kupowania. W dniach od 25 do 26 listopada w centrum handlowym trwać będzie akcja „Zaszalej na Black Week”. Osoby, które w tym czasie zrobią zakupy za 150 zł, przy czym 50 zł w innych sklepach niż Carrefour, wrócą do domu z upominkami. Centrum rozda ich w sumie 300, po 150 każdego dnia. Akcji towarzyszy specjalny konkurs, zaplanowany na 25 i 26 listopada. 26 listopada przygotowano natomiast kolejny konkurs z nagrodami.

źródło: mat. prasowe

WSB
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Paczka
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl