Sport
Dodano: Poniedziałek, 1 stycznia 2018 16:22

Unihokej. Wspólna zabawa połączyła zawodniczki z Czech, Węgier i Polski (zdjecia)

W ostatnich dniach grudnia odbył się pierwszy międzynarodowy turniej unihokeja pod patronatem Fundacji Banku Zachodniego WBK oraz przy wsparciu i honorowym patronacie Burmistrza Miasta Nowy Targ.

Dodano: Niedziela, 31 grudnia 2017 22:49

Kryształowy Dzban Krynicy Zdroju - turniej hokejowy żaków młodszych

W Krynicy-Zdrój odbył się turniej zorganizowany przez Krynickie Towarzystwo Hokejowe Klub Młodzieżowy Krynica w ramach szkolenia PZHL przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Dodano: Sobota, 30 grudnia 2017 19:48

Turniej Czterech Skoczni. Kamil Stoch wygrał w Oberstdorfie

Wspaniały skok w drugiej serii zapewnił Kamilowi Stochowi zwycięstwo w konkursie w Oberstdorfie. Na podium stanął jeszcze Dawid Kubacki.

Dodano: Czwartek, 28 grudnia 2017 22:55

Puchar Polski pojechał do Tych. Znowu.

Dopiero dogrywka zdecydowała o tym, kto dziś pojedzie do domu z Pucharem Polski. Wynikiem 6 do 5 hokejowe trofeum po raz ósmy trafiło do Tyszan.

Dodano: Środa, 27 grudnia 2017 23:22

Puchar Polski: Comarch Cracovia – Tauron KH GKS Katowice

W drugim półfinałowym spotkaniu Comarch Cracovia pewnie pokonała katowicki klub i w finale Lotto Pucharu Polski zmierzy się z GKS Tychy.

Dodano: Środa, 27 grudnia 2017 20:05

Puchar Polski: GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie

W pierwszym meczu półfinałowym Lotto Pucharu Polski GKS Tychy pokonał JKH GKS Jastrzębie. Wynik 3:2 ustaliły dopiero rzuty karne. W finale zmeirzy się ze zwycięzcą kolejnego półfinału w którym Comarch Cracovia zmierzy się z Tauron KH GKS Katowice.

Dodano: Wtorek, 26 grudnia 2017 19:56

Stefan Hula mistrzem Polski!

Stefan Hula został mistrzem Polski w skokach narciarskich w Wiśle-Malince w rywalizacji na dużej skoczni. Srebrny medal przypadł Piotrowi Żyle, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Kamil Stoch.

Dodano: Sobota, 23 grudnia 2017 09:46

TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 3:2 (zdjęcia)

Podhale kończy rok w dobrym humorze. "Święty Mikołaj przybył do Nowego Targu i przyniósł góralom świąteczny prezent" - powiedział Andriej Gusow.

Dodano: Piątek, 22 grudnia 2017 09:06

Niespodziewana porażka (zdjęcia)

Dość niespodziewaną porażkę odnieśli hokeiści Cracovii. Na koniec sezonu ligowego pokonani zostali przez Orlik Opole wynikiem 2 do 3.

Dodano: Środa, 20 grudnia 2017 13:38

Cracovia kolejny raz lepsza od Podhala

Po dwutygodniowej przerwie, przeznaczonej na mecze reprezentacji w Kanadzie, na tafle wróciły drużyny ekstraklasy. Wczoraj Cracovia podjęła u siebie górali z TatrySki Podhale.

Dodano: Środa, 20 grudnia 2017 08:20

Unici nadal "pod kreską", tylko jeden punkt w Janowie

Hokeiści Unii Oświęcim nadal znajdują się na miejscu, które nie zapewni im udziału w play-off. Perspektywa na górną półkę tabeli się oddala, zwłaszcza, że z ostatniego wyjazdowego meczu do Janowa przywieźli tylko jeden punkt.

Dodano: Wtorek, 19 grudnia 2017 18:51

Powrót na żużlowy tor coraz bliżej

Żużlowcy Grupy Azoty Unii Tarnów, którzy po sezonie spędzonym na zapleczu Ekstraligi, poznali terminarz przyszłorocznych występów w krajowej elicie. Beniaminek zmagania rozpocznie na własmym stadionie.

Dodano: Niedziela, 17 grudnia 2017 17:33

Stoch drugi!

Richard Freitag zwycięstwem w Engelbergu potwierdził, że jest najlepszym zawodnikiem pierwszej części sezonu. Niemiec pokonał Kamila Stocha i Stefana Krafta.

Dodano: Sobota, 16 grudnia 2017 18:49

Stoch na podium

Norweg Anders Fannemel o 0,1 punktu wygrał z liderem Pucharu Świata Niemcem Richardem Freitagiem konkurs w szwajcarskim Engelbergu. Na najniższym stopniu podium znalazł się Kamil Stoch.

Dodano: Piątek, 15 grudnia 2017 19:00

Gala Budo Bushi Hall of Fame (zdjęcia)

W Łącku odbyła się kolejna edycja Gali – Budo Bushi Hall of Fame. Na zaproszenie gospodarza GM Stanisława Majchrzaka w światowej imprezie wzięło udział kilkuset adeptów sztuk walki z Polski, Niemiec, Anglii, Serbii, Czech, Słowacji, Szwecji, Izraela, Francji oraz Nepalu.

Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl